Jak korzystać ze skupu aut

Sprzedaj auto do skupu w kilku prostych krokach

Oddanie używanego pojazdu do skupu to jedna z najbardziej korzystnych opcji. Opiszemy dlaczego tak jest, ale najpierw skupmy się na całym procesie. Przyjmujemy samochody osobowe i dostawcze każdego rodzaju, niezależnie od tego, czy są uszkodzone, czy nie. W naszej firmie możesz również oddać auta przeznaczone do złomowania. Omówmy więc krok po kroku jak sprzedać samochód do auto skupu!

Dowiedz się jak oddać auto na skup pojazdów używanych

Osoby chcące szybko sprzedać swój pojazd i zarobić pieniądze mogą to zrobić poprzez sprzedaż samochodu do punktu skupu pojazdów. W przeciwieństwie do komisów samochodowych, właściciel pojazdu nie musi czekać na zapłatę za odkup pojazdu. Jadąc na profesjonalny skup aut dostajesz gotówkę od razu (nawet w parę godzin, a w niektórych przypadkach po kilkunastu minutach), zaś w komisach dopiero wtedy gdy auto znajdzie nowego nabywcę. Także różnica jest diametralna! Komisy nawet gdy są prowadzone w fachowy sposób, z całą pewnością tak szybko nie znajdą kupca na pojazd! A praktyka pokazuje, że to raczej mozolny proces, który trwa nawet kilka miesięcy.

Sprzedaż samochodu do firmy odkupującej auta ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie łatwe, bezproblemowe, które nie zmusza sprzedającego do inwestowania np. w naprawę pojazdu w celu jego szybkiej sprzedaży. Nie wymaga też specjalnego przygotowania pojazdu, bo wszystkim zajmie się nasz zespół! Jedyne co musi zrobić właściciel, to dostarczyć niezbędną dokumentację, do której zalicza się ważne OC, dowód rejestracyjny pojazdu i kilka innych dokumentów, aby skorzystać z naszych usług. Sami przygotujemy warunki umowy i załatwimy wszystkie formalności, a następnie pojawimy się w umówionym miejscu, aby sfinalizować transakcję.

Jakie kroki należy wykonać, aby sprzedać auto na skupie?

Niewątpliwie oddanie auta na skup nie jest trudne. Jednakże warto przedstawić to w formie listy kilku prostych czynności, które trzeba wykonać, by mogło dojść do sprzedaży tą drogą:

  1. Skontaktuj się z naszą firmą przez telefon i sprawdź warunki, które proponujemy na zakup Twojego auta.
  2. Zaakceptuj naszą wycenę, której dokonamy już po krótkiej rozmowie.
  3. Umów się na spotkanie – możemy do Ciebie przyjechać w dogodnym terminie oraz w dowolnym miejscu na Śląsku, które zaproponujesz.
  4. Zadecyduj czy akceptujesz proponowane przez nas warunki.
  5. Sfinalizuj transakcję poprzez spisanie umowy.

To już wszystko! Po wykonaniu tych kilku kroków wypłacimy Ci umówioną wcześniej gotówkę i zabierzemy pojazd lawetą do naszej firmy.

Nasze usługi skupiają się na obsłudze osób prywatnych i firm. Skupujemy niesprawne i nieeksploatowane samochody osobowe, terenowe i dostawcze. Obsługujemy również właścicieli samochodów, którzy chcą kupić pojazdy poleasingowe, które były wykorzystywane do celów komercyjnych takich jak taksówki, pojazdy do nauki oraz samochody poleasingowe, które są niesprawne lub zostały uszkodzone i wymagają kosmetycznych napraw nadwozia i tapicerki.

Czy skup aut się jest opłacalny?

Sprzedaż pojazdu może być dość trudna. Dzięki nam możesz uniknąć niesprawiedliwych wycen, kwestii związanych ze sprzedażą bezpośrednią, takich jak między innymi samodzielne poszukiwanie kupca, wystawianie ogłoszeń czy robienie zdjęć. Przez sprzedaż auta na skupie możesz zaoszczędzić czas.

Dodatkowymi zaletami korzystania z naszych usług jest natychmiastowa płatność. Szanujemy czas naszych klientów i oferujemy uczciwą wycenę przy jak najmniejszej ilości formalności, nie wymagamy też napraw przed sprzedażą. Po prostu szybko i sprawnie odkupujemy Twój pojazd!

Gdy uwzględnisz wyżej przedstawione kwestie to możesz łatwo przeliczyć, że jest to rozwiązanie, które w wielu wypadkach się opłaca. Oprócz tego weź też pod uwagę, że nasza firma proponuje bardzo atrakcyjne rozwiązania cenowe. Dla przykładu: nasz skup aut w Gliwicach oferuje najwyższe ceny odkupienia auta w tym mieście! Na tle innych firm wyróżnia nas też możliwość przetransportowania samochodu za pomocą lawety oraz elastyczne godziny pracy. No i przede wszystkim działamy legalnie!

Podsumowując: sprzedaż auta do skupu jest możliwa gdy wykonana się 5 szybkich i prostych kroków, o których wcześniej wspomnieliśmy. Z oferty, którą prezentujemy mogą skorzystać zarówno osobowy prywatne jak i przedsiębiorcy. Nie ma znaczenia typ pojazdu oddawanego do skupu, ponieważ przyjmujemy auta osobowe, dostawczaki i samochody ciężarowe – możesz więc sprzedać u nas każdy samochód!.

Start typing and press Enter to search