O nas

Działamy od wielu lat i możemy zaoferować wycenę, odbiór i płatność w minimalnym czasie. Nasze podejście pozwala nam dostarczyć wycenę, odebrać i zapłacić Ci w jak najmniejszym czasie. Znamy się na tym, co robimy, więc nie oczekujemy żadnych niespodzianek. Zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do Twojego harmonogramu dnia, zależy nam na Twoim czasie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego, aby ustalić wszystkie szczegóły. Możesz od razu odezwać się do nas po fachową informację i poradę. Nasza firma prowadzi skup samochodów, które sprzedajemy na jasnych i przejrzystych warunkach. Płacimy Państwu gotówką, ponieważ uważamy, że tak powinien postępować każdy renomowany dealer samochodowy. Wraz z pieniędzmi otrzymują Państwo wszystkie odpowiednie dokumenty.

usługi skupu samochodowego

Zadzwoń do nas i umów się na odbiór pojazdu ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Przyjedziemy po auto w dogodnym dla siebie terminie. Nie musisz przygotowywać żadnych dokumentów, ani umowy – zajmiemy się tym dla Ciebie. Wzór stosowanych przez nas dokumentów jest możliwy do wcześniejszego zweryfikowania, nie zawiera żadnych kruczków ani ukrytych drobnym drukiem zapisów.

Skupujemy także auta do złomowania. Oferujemy umowę kupna-sprzedaży, następnie sami przekazujemy auto do stacji demontażu pojazdów, gdzie zostaje ono poprawnie i legalnie zezłomowane.

Start typing and press Enter to search