Skup samochodów w Gliwicach

Korzystny auto skup Gliwice i okolice

Szukasz dobrej oferty na skup aut w Gliwicach? Wybierz prawdziwych profesjonalistów! Zapewniamy błyskawiczną sprzedaż samochodu w ofercie naszej firmy. Skup samochodów używanych Gliwice to miejsce, w którym możesz sprzedać auto w każdym stanie! Możemy od Ciebie kupić każdy pojazd niezależnie od marki, samochód osobowy lub dostawczy.

Decydując się na usługi które realizujemy, otrzymasz atrakcyjne warunki skupu i najlepsze ceny sprzedaż auta. W przeciwieństwie do komisów samochodowych my działamy szybko i skutecznie. U nas możesz zrealizować transakcję już w mniej niż godzinę od przyjazdu.

Skupujemy samochody do złomowania

Gdy Twoje wartość Twojego samochodu jest niska i kupno pojazdu przez skup jest niemożliwe, możemy Ci zaoferować usługi kasacji i demontażu. Złomowanie pojazdów, które wykonujemy są legalne i rzetelne. Odkupimy od Ciebie auto na umowę kupna-sprzedaży, a następnie przekażemy je do certyfikowanej stacji demontażu pojazdów. Dzięki temu możesz sprzedać swój samochód w atrakcyjnej ofercie skupu i nie musisz się martwić formalnościami w Wydziale Komunikacji. Złomowanie samochodów z nami to usługa wraz z dojazdem do klienta. Oferujemy transport lawetą, przez co masz pewność, że pojazd dotrze na auto złom w bezpieczny sposób. Możesz ustalić dogodny dla siebie termin, w którym przyjedziemy odebrać Twoje auto z dowolnego miejsca w Gliwicach, które wybierzesz.

Darmowa wycena auta

Dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy darmową wycenę samochodu, którą możesz uzyskać już podczas rozmowy telefonicznej. Wystarczy zadzwonić na infolinię naszej firmy (nie prowadzimy komunikacji elektronicznej) i podać kilka szczegółów dotyczących auta. Nasz handlowiec zapyta Cię o typ pojazdu, jego markę, model, przebieg oraz stan faktyczny auta. Po udzieleniu tych informacji poznasz naszą ofertę i warunki na jakich możemy przyjąć pojazd do auto skupu. Jesteśmy dyspozycyjni pod telefonem przez 7 dni w tygodniu – a więc także w sobotę i niedzielę.

Gwarancja jakości usług

Możesz nam zaufać! Sprzedając na swój pojazd nie zostaniesz oszukany. Jesteśmy renomowanym przedsiębiorstwem działającym od wielu lat na terenie Gliwic i całego Śląska. Wystawiamy prawdziwe dokumenty, bez ukrytych kruczków i fałszywych danych. Jesteśmy zainteresowani dobrą współpracą i będziemy trzymać się warunków jakie uprzednio ustalimy.

Oferujemy skup aut za gotówkę: Gliwice

Wypłacimy Ci należność za całą wartość pojazdu za pomocą gotówki. To najpewniejszy sposób na rozliczenie się – dostajesz gotówkę od razu po sporządzeniu umowy i zabraniu auta przez pracownika skupu aut Gliwice. A jeśli masz takie specjalne życzenie – możesz poprosić o przelew na konto bankowe. Wszystko zależy wyłączenie od Twoich preferencji, transakcja może się odbyć tak jak zdecydujesz.

Sprzedaj pojazd na skupie samochodowym

Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń do nas na numer infolinii aby porozmawiać z handlowcem o wycenie Twojego auta! Dokładamy wszelkich starań aby ustalać najlepsze kwoty i wyceniać samochody zgodnie z ich wartością rynkową. Jesteśmy zainteresowani kupnem każdego auta, przyjmujemy do skupu pojazdy, których przegląd jest nie ważny z powodu złego stanu technicznego. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnej polisy OC.

Start typing and press Enter to search