Skup samochodów w Sosnowcu

Auto skup działający na terenie Sosnowca

Możemy zaoferować Ci skup samochodów w każdym stanie technicznym. Prowadzimy fachowy skup aut w Sosnowcu. Sprawdź usługi naszej firmy i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi w okolicy!

Skupujemy samochody sprawne, a także uszkodzone i powypadkowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – zapewniamy wysokiej klasy skup aut z dojazdem do klienta w mieście Sosnowiec. Sprzedaj nam stary samochód w atrakcyjnej cenie.

Skup aut oraz złomowanie pojazdów

Proponujemy swoim klientom skup aut do złomowania. Jesteśmy firmą, która zajmuje się odkupem pojazdów, a następnie przekazuje je na legalny auto złom, gdzie dokonywana jest kompleksowa kasacja w autoryzowanej stacji demontażu. To atrakcyjne rozwiązanie, które zapewnia odbiór samochodu wprost spod Twojego domu. Dzięki temu, jeśli Twój pojazd jest niesprawny, nie musisz załatwiać lawety i żadnych dodatkowych usług – wystarczy zadzwonić do nas, a my zajmiemy się wszystkim.

Profesjonalna wycena każdego samochodu

Zrealizujemy dla Ciebie rzetelną wycenę auta, które chcesz sprzedać na naszym skupie. Wyceniamy samochody używane według ich wartości rynkowej, a w przypadku złomowania samochodu liczymy jego wagę pomnożoną przez aktualne stawki za kasację. Oferujemy konkurencyjne stawki – możesz to sprawdzić dzwoniąc do nas. Podamy Ci cenę za jaką możemy odkupić Twoje auto. Proces wyceny jest całkowicie bezpłatny i nie zobowiązujący.

Skupujemy auta z każdego rocznika

Skupujemy wszystkie samochody – bez względu na jego rocznik, przebieg i ewentualne uszkodzenia. Możesz nam sprzedać samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy. Dopełniamy wszelkich formalności, skupujemy pojazdy na legalną umowę kupna-sprzedaży samochodu. Możesz nam zaufać – jesteśmy rzetelni i uczciwi. Powierzając skup samochodu naszej firmie nie musisz obawiać się ukrytych kosztów ani żadnych rozbieżności między tym co ustalimy przez telefon.

Sosnowiec i okolice – wypłacamy gotówkę

Auto skup, który proponujemy wypłaca gotówkę bezpośrednio po zawarciu transakcji. Tego nie zaoferuje Ci żadnej komis, w którym zwykle musisz czekać kilka tygodni lub miesięcy, aż Twój samochód znajdzie nowego nabywcę. My płacimy gotówką na miejscu, nasz skup błyskawicznie wypłaci Ci należności za skup aut używanych. Sprzedaż samochodu w naszej firmie jest w pełni bezpieczne, a dodatkowo zorganizujemy jego własny transport – tak aby zbyt wiele nie musiało być na Twojej głowie. Szanujemy Twój czas.

Sprzedaj auto w naszym skupie

Jeśli szukasz dobrego skupu aut osobowych, który odbiera pojazdy z Sosnowca to nasze przedsiębiorstwo będzie świetnym wyborem! U nas możesz sprzedać swój samochód nawet gdy jest w złym stanie technicznym i wizualnym – zorganizujemy jego kasację w stacji demontażu pojazdów. Oferujemy minimum formalności, wystarczy, że przekażesz nam dokumenty samochodu (dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i potwierdzenie płatności ubezpieczenia OC), oraz podpiszesz z nami umowę kupna. Zapraszamy do kontaktu!

 

Start typing and press Enter to search